„Rodzic z pasją” w klasie IIb

Dnia 23 czerwca klasa II b miała okazję do przeżycia wyjątkowej lekcji przyrodniczej. Uczniowie pod opieką wychowawcy Agnieszki Krętuś udali się do szkółki ogrodniczej Państwa Tomżyńskich przy ul. Leśnej w dzielnicy Dźbów. Zorganizowanie tej wycieczki zaproponowała Pani Agnieszka Gorzelak czyli „rodzic z pasją ogrodniczą”. Mama Blanki pokazała dzieciom wiele ciekawych gatunków roślin, a bogatą wiedzą przyrodniczą chętnie dzieliła się z uczestnikami wycieczki. Ponadto Pani A. Gorzelak nakarmiła wszystkich przepysznym ciastem i zadbała o napoje. Na koniec każdy mógł pobawić się w ogrodnika i samodzielnie przesadzić sadzonkę forsycji, którą otrzymał w prezencie. Za wzbogacanie wiedzy przyrodniczej i świetną zabawę dziękujemy właścicielom szkółki i pani Agnieszce Gorzelak.