Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2021/2022

Dnia 11 września obchodziliśmy Narodowy Dzień Sportu.

Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczystość Inauguracji Szkolnego Roku Sportowego.

W tym roku uroczystość odbyła się pod hasłem Rok Olimpiady –bawimy się w zabawy pochodzące z 5  kontynentów.

Uczniowie z naszej szkoły musieli sprawdzić się  w zabawach,

charakterystycznych dla każdego z kontynentów  symbolizujących 5 kół olimpijskich.

Klasy zdobywały punkty, które będą liczyć się do punktacji w konkursie o Puchar Dyrektora Szkoły.

Wszyscy świetnie się bawili a aktywność na świeżym powietrzu wprawiła uczniów i nauczycieli w doskonałe humory.

Nauczyciel wychowania fizycznego podsumowali też konkurs Aktywna Wiosna, który odbywał  się  od kwietnia do czerwca  2021r.

Polegał on na przybyciu  do szkoły na rolkach, hulajnodze, rowem  bądź pieszo w stylu Nordic Walking.

Oto wyniki:

I miejsce zajęła Natalia Cherlik