Laurki dla bohaterów Stanu Wojennego

Projekt, w którym nasza szkoła brała udział przez cztery miesiące zakończył się.   Uczniowie naszej szkoły  świadomie  przeżywali  40 rocznicę  wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Udział naszej młodzieży w zaplanowanych działaniach był nie tylko okazją do poznania historii Polski, ale również przybliżył nam dokonania naszych bliskich w okresie stanu wojennego 1981 roku.

Aby szczególnie podziękować  tym,  którzy swoją postawą i działaniem  w latach 1981 – 83 dali młodemu pokoleniu przykład bezkompromisowej walki w obronie wolności nasi uczniowie wzięli udział w realizacji dodatkowego działania. Przygotowali  wyjątkowe  podziękowania:  Laurki dla bohatera stanu wojennego. Laurki zostały wręczone podczas podsumowania projektu 31 stycznia 2022 r.