Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 1 września 2022r. cała społeczność szkolna SP nr 52 uroczyście rozpoczęła rok szkolny 2022/2023. Uroczystości  w szkole poprzedziła Msza Św.  w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Św. Teresy. Następnie o godz. 9.00 rozpoczęła się akademia na sali gimnastycznej szkoły.

W tym roku akademię przygotowali uczniowie klas 5 pod opieką p. Lidii Jeziorowskiej, p. Moniki Borek oraz p. Magdaleny Dębskiej – Kołodziejczyk. Uczniowie w krótkim występie  pożegnali wakacje i przywitali nowy rok szkolny. Nie zapomnieli również o przypomnieniu 83 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.  Pani Dyrektor Bożena Golachowska powitała całą społeczność szkolną, a w szczególności uczniów klas pierwszych i ich rodziców, życząc wszystkim udanego nowego roku szkolnego, samych dobrych wrażeń i radosnych chwil.