Szanowni Rodzice, informujemy, że w Wojewódzkim Zakładzie Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie, ul. Sobieskiego 7 a został utworzony Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży - Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży, w którym realizowane są świadczenia w zakresie ambulatoryjnym przez psychologów, psychoterapeutów i terapeutów środowiskowych. Pomoc udzielana jest bezpłatnie, do poradni nie jest wymagane skierowanie. Pomoc udzielana jest dzieciom i młodzieży objętej obowiązkiem szkolnym, a także ich rodzinie lub opiekunom prawnym.

Zakres udzielanych świadczeń:

1. Porada psychologiczna diagnostyczna.
  2. Porada psychologiczna.
  3. Sesja psychoterapii indywidualnej.
  4. Sesja psychoterapii rodzinnej.
  5. Sesja psychoterapii grupowej.
  6. Sesja wsparcia psychospołecznego.
  7. Wizyta, porada domowa lub środowiskowa miejscowa lub zamiejscowa realizowana w ramach poradni psychologicznej przez osoby uprawnione do udzielania świadczeń.

Kontakt:

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą