Wyniki konkursu - Uratować znaczy żyć

„Uratować znaczy żyć”

Dnia 27 kwietnia 2021 roku uczennice klasy VIII – Alicja Boleń, Maja Mazur oraz Maja Nieckarz wzięły udział (za pośrednictwem platformy TEAMS) w konkursie „Uratować znaczy żyć”. Był to konkurs o zasięgu wojewódzkim organizowany przez Szkołę Podstawową nr 25 im. Stanisława Staszica w Częstochowie pod honorowym patronatem Komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej i Komendanta Miejskiej Policji w Częstochowie. Celem konkursu było rozpowszechnienie wiedzy i umiejętności  zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wśród dzieci i młodzieży, doskonalenie umiejętności działań i czynności ratujących życie w różnych sytuacjach oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dziewczęta odniosły duży sukces zajmując III miejsce.

Serdecznie GRATULUJEMY!!!

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”

/   Papież Franciszek/