Wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego - 2023

W dniu 22 września 2023 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Głosowaliśmy na przewodniczącą lub przewodniczącego SSU, opiekuna i rzecznika SSU. W głosowaniu wzięli udział uczniowie wszystkich klas.  Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program wyborczy w formie plakatów,  które zostały umieszczone  na  pierwszym piętrze holu  szkolnego. Kandydaci przedstawili swoje programy „dni tematyczne” dyskoteki , „dni  bez pytania” i wiele innych ciekawych propozycji. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po zakończeniu głosowania dokonała obliczenia wszystkich głosów.

Oto rezultat waszych wyborów:

1. Natalia Bogus uczennica   VII a  została przewodniczącą  Samorządu Uczniowskiego
  2. Olaf Opala uczeń   VII b  został  zastępcą  Samorządu Uczniowskiego
  3. Nikola Stanula uczennica V a i  Kacper Krawczyk  uczeń kl. IV b   zostali  sekretarzami  Samorządu Uczniowskiego

Opiekunem Szkolnego Samorządu Uczniowskiego została Pani Jolanta Lichota-Aboud

Rzecznikiem Praw Ucznia została Pani Joanna Palacz